vica shqip sorted by
relevance

Admin15.08.2021

shkupi

Edhe pse shume dua nuk mund te te urrej.
4506
Admin15.08.2021

Barcoleta 18+

Tre inxhinier nga Amerika, Franca dhe Kosova po bajn llaf dhe po i fryhen njani tjetrit ne anglisht.
69010
Admin09.08.2021

Barcoleta

Qysh mundesh me dit qe jan ardh shipeca te shipnis ne qytet? Krejt shokt tu qeshtu pem thojin.
2605
Admin07.07.2021

shkupi

Francezi i kthehet: "Do you know La Tour Eiffel? Burri 1- uuuu te me falesh se paskam gabuar numrin e tel Kjo nuk perkthehet ne shqip.
1505
Admin25.07.2021

Vica Shqip: Nje gjahtar i zoti e i vjeter

largesia na ndan e dashuria na bashkon te duaaaa.
9206
Admin15.08.2021

Vica nga Kosova (gegnisht)

Sekretari i Papes kurqysh nuk pranon, ky tipi ja rrit oferten en 200.
8100
Admin09.07.2021

Vica nga Kosova (gegnisht)

-------------------------------- dua te behesh doktoresh, te me operosh mua, te hapesh zemren time, dhe te shikosh se sa te dua.
Admin09.08.2021

Seks

E po i thot njani atij tjetrit: "A pe sheh qka bahet nese e zhagit punen".
Admin09.06.2021

Barcoleta me qesharake qe keni ndegjuar?

sala-fatos nano, mjekja ju kam thirr per nje lajm te mire, sala-fatos nano, mjekja-ju keni nje djal,gruaja ju ka lind nje djale, sala-aty ka gisht fatos nano.
6606
Admin08.08.2021

poezi

Ajo: I dashur, do vras veten.
5400